tkaniny.net

Impressum

Odpowiedzialność za treść stron:

fabfab GmbH

Dyrektorzy spółki uprawnieni do reprezentacji:
Dr. Andreas Seifert

Osterbrooksweg 35-45
22869 Schenefeld
Niemcy

HRB 9847 PI
Amtsgericht Pinneberg

NIP: DE-284724668

T: +48 22 1168069
F: +49 (0)40 - 771 880 61
E-Mail: kontakt [at] tkaniny.net

Internetowe rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska przygotowuje platformę internetowego rozstrzygania sporów (platformę ODR): https://webgate.ec.europa.eu/odr/ Nie jesteśmy zobowiązani ani nie zobowiązujemy się do uczestniczenia w postępowaniu rozstrzygania sporów przed podmiotem rozstrzygania sporów z konsumentami.

Linki

Na naszych stronach znajdą państwo linki innych stron internetowych. Te strony odwiedzają państwo na własną odpowiedzialność, gdyż nie odpowiadamy za ich treści czy wypowiedzi. Niniejszym dystansujemy się wyraźnie od stron zawierających treści sprzeczne z prawem, w szczególności karalne, skrajnie prawicowe, dziecięcej pornografii, obrażające itp. Dotyczy to również linków, które można otworzyć przy pomocy wyświetlanych bannerów reklamowych. Jeśli zauważą państwo linki niezgodne z prawem, proszę nas natychmiast o tym poinformować. Wówczas sprawdzimy dane linki i jeśli będzie to konieczne, usuniemy je.

Prawa autorskie

Cała strona internetowa, włącznie z wszystkimi tekstami, treściami, zdjęciami, logo, grafikami oraz kompletnym układem graficznym, podlega na całym świecie międzynarodowemu prawu autorskiemu. W przypadku niedozwolonego stosowania, odtwarzania, przekazywania strony internetowej lub jej treści, osoba ponosząca za to odpowiedzialność może zostać pociągnięta do dopowiedzialności cywilnej oraz karnej. W Republice Federalnej Niemiec naruszenie praw autorskich grozi karą do 5 lat więzienia. W innych krajach za naruszenie praw autorskich istnieją równie surowe kary jak w RFN, a czasami nawet surowsze. Jeśli jesteście państwo zainteresowani stosowaniem naszych treści, proszę napisać do nas e-mail: kontakt [at] tkaniny.net. W ramach możliwości udzielimy państwu pisemnej zgody na korzystanie z naszych treści.

© konradbak@fotolia.com, © detailblick@fotolia.com, © Light Impression@fotolia.com, © ulucceylani@fotolia.com, © andreas reimann @ fotolia.com, © Light Impression @ fotolia.com

Tkaniny.net używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystając z serwisu internetowego, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.