Łatanie dżinsów

Łatanie dżinsów

Twoja ulubiona para dżinsów jest rozdarta w kroku? Nie ma powodu, by je wyrzucać. Szwy można łatwo ponownie zaszyć, a niektóre dziury można załatać w sposób niewidoczny. Z drugiej strony dziury na nogawkach lub kolanach nie muszą być naprawiane w sposób niewidoczny. Użyj efektownych etykiet lub naszywek albo wyhaftuj małe motywy nad rozdarciem. Wykorzystując piękną koronkę możesz sprawić, że dziura w dżinsach będzie przyciągać wzrok. Daj swoim spodniom drugą szansę i zainspiruj się naszymi pomysłami!

Cerowanie

Cerowanie

Wykorzystaj kawałek dżinsu lub łatę i nici w kolorze najbardziej podobnym do wymagających naprawy spodni. Łatę należy podłożyć pod dziurę i przyszyć od lewej strony ściegiem prostym. Następnie obszyć otwór ściegiem zygzakowym kilka razy.

Podszywanie dziur w spodniach

Podszywanie dziur w spodniach

Dziury w Twoich dżinsach będą przyciągać spojrzenia, kiedy podszyjesz je materiałem bawełnianym, dżinsem lub koronką. Same dziury mogą mieć także kreatywny kształt!

Łatanie dziur

Łatanie dziur

Na dziurę w dżinsach nałóż i przyszyj naszywki lub etykiety. A gdyby tak zakryć dziurę drobnym, uroczym haftem z przędzy?