Unbleached Fabrics

Zrównoważony rozwój

DIY i zrównoważony rozwój – te dwa aspekty są po prostu nierozłączne! Kiedy robimy coś samodzielnie, w najlepszy sposób wykorzystujemy pozostałości! Ale co można jeszcze zrobić, aby wykonywać nasze ulubione hobby w bardziej zrównoważony sposób? Które produkty są rzeczywiście ekologiczne i jak w życiu codziennym oszczędnie wykorzystywać zasoby? Zebraliśmy dla ciebie wiele kreatywnych instrukcji, ekologicznych produktów i przydatnych informacji dotyczących zrównoważonego rozwoju.

GOTS

Czy wiesz, że...

... tkaniny.net posiada certyfikat GOTS? Nie tylko sprzedajemy ponad 500 różnych tkanin z certyfikatem GOTS, ale także, jako firma, angażujemy się w tworzenie społecznie odpowiedzialnego i przyjaznego dla środowiska łańcucha wartości. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie GOTS.

... nasze kartony pocztowe składają się w 30% z papieru z trawy? W ten sposób stawiamy na ekologiczne rozwiązania w każdej przesyłce. Także nasze koperty tekturowe składają się w 100% z pochodzącego z recyklingi LDPE i tym sposobem wspomagają gospodarkę o obiegu zamkniętym!

Jak nowe - naprawa odzieży i jej właściwa pielęgnacja